O nas

Motoraty.pl to dynamicznie rozwijający się Broker Leasingowy i Kredytowy. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju, współpracując z ogólnopolską siecią Partnerską świadczącą usługi oferowane przez Nas.

W ofercie posiadamy 37 najlepszych firmam leasingowych, banków, firm ubezpieczniowych oraz firm pożyczkowych, aby spełnić oczekiwania przedsiębiorców oraz klientów indywidulanych, w zakresie finansowania ruchomości i nieruchomości.

W swojej ofercie mamy produkty dla każdego klienta, dla Nas nie ma rzeczy nie możliwych.

Co nas wyróżnia?

  • Profesjonalna i Kompleksowa obsługa Klientów:  - Nasi Klienci nie tracą czasu na zbędne formalności, pomagamy w każdym przypadku, jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem aż do zakończenia umowy, 
  • Znajomość rynku: - Cechujemy się doskonałą znajomością rynku finansowego i  motoryzacyjnego. Dzięki temu nasi Klienci unikają męczącego procesu w poszukiwaniu informacji na temat finansowania czy samochodów. Pomagamy w doborze najkożystniejszych rozwiązań.
  • Nasza wytrwałość i skuteczność: - Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dziesiątką godzin szkoleń, współpracy z najlepszymi, potrafimy skutecznie dobierać oferty, nawet przy najbardziej nietypowych sytuacjach biznesowych i przedmiotach leasingu.
  • Najkorzystniejsze oferty leasingu i kredytów samochodowych: - Mamy możliwości dzięki centralnie wynegocjowanym umowom z firmami finansującymi. Nie pobieramy opłat od naszych Klientów.
  • Bezpieczeństwo transakcji: - Współpracujemy tylko i wyłącznie z sprawdzonymi firmami finansowymi, komfort i bezpieczeństwo klienta jest dla nas najważniejsze

 

Jesteśmy mobilni. Szanujemy czas naszych Klientów.